Кошик
1233 відгуків
+380 (97) 934-31-43
+380 (73) 934-31-43
+380 (66) 170-83-44
вул. С. Гріцевця 29А, офіс 7; індекс 61000, Харків, Україна
Wved Market - Гоз товари для дому, саду і твого гаражу.

Який інкубатор краще вибрати для яєць?

Який інкубатор краще вибрати для яєць?

Щоб точно знати, який інкубатор краще купити, потрібно звернути увагу на величезну кількість особливостей. Такий підхід забезпечить вас або ваш бізнес від можливих проблем і перебоїв у роботі. Спеціально для початківця птахівника, який не знає, на яку модель краще звернути увагу, ми проведемо невеликий екскурс і допоможемо визначитися з конкретним інкубатором для дому.

Кількість закладених яєць

Щоб вибрати інкубатор для яєць, у першу чергу визначитеся, яка кількість яєць ви плануєте закладати всередину. Це залежить від того, наскільки велике господарство, його діяльність спрямована в першу чергу на продаж або на особисті потреби.

Найчастіше, в списку характеристик кожної моделі інкубатора вказується кількість яєць, яке в нього можна закладати, а саме його максимальний поріг. Ця цифра вказує на курячі яйця, так як куряче птахівництво є найбільш поширеним на території України. Якщо мова йде про інші види яєць, гусячих або перепелиних, то для них, швидше за все, знадобляться додаткові лотки, спеціально підігнані під їх форму і розмір. Розглянемо місткість інкубатора в залежності від цілей їх використання:

  • побутові – зазвичай, кількість курячих яєць, яке поміститься всередині, не перевищує 100 штук; якщо вас цікавлять гусячі або перепелині яйця, то їх поміститься менше або більше, відповідно;
  • вивідні – перехідна ступінь між побутовими та промисловими моделями, кількість від 100 курячих яєць;
  • промислові – підходять для використання на птахофабриках, коли ми говоримо про значному рівні загальної продуктивності.

Тобто, якщо у птахівництві ви новачок і тільки починаєте працювати в такому напрямку, почати краще всього з придбання побутового інкубатора. Це дозволить швидше розібратися в особливостях його роботи, зрозуміти конструкцію і механізми на прикладі базової моделі.

Важливий момент! Перед тим, як завантажувати яйця в будь-інкубатор, обов'язково їх просвітіть з допомогою овоскопа! Це дозволить виявити незапліднені яйця, а також наявність в них дефектів. Цей прилад можна зробити з підручних матеріалів або купити готовий.

Перевірка цілісності яєць

Іноді він вбудований в сам інкубатор для дому.

 

Тип перевороту

Дуже важливо рівномірно розподіляти тепло всередині побутового інкубатора, щоб всі частини яйця отримували його в однаковій мірі. Для цього яйця необхідно час від часу повертати. Різні моделі відрізняються між собою в залежності від того, як у них повертаються яйця.

      • Ручний спосіб – інкубатор для домашнього застосування, як правило, не оснащений спеціальним механізмом для перевертання яєць. Невеликі обсяги, які розраховані не на реалізацію, можна перевернути і вручну.
      • Механічний спосіб – в інкубатор вбудований механізм, який регулюється і контролюється людиною. Він дозволяє перевернути відразу всі яйця, не пошкодивши їх.
      • Автоматичний спосіб – використовується в самих модернізованих моделях на великих підприємствах. Він передбачає виставлення конкретних параметрів роботи, яким інкубатор слід в майбутньому автоматично, без людського втручання.

Тип перевороту яєць. Ручний переворот

Рада! Початківцям птахівникам краще вибирати інкубатор для дому з автоматичною системою перевертання. Набагато простіше виставити параметри його роботи, а не перевертати яйця самому через брак досвіду і потрібних навичок. Так ви не пошкодите яйця, і не втратите гроші.

Вологомір

Вологомір

Підтримання потрібного рівня вологості всередині інкубатора значно впливає на те, яким буде потомство. При чому, на кожній стадії дозріванні плоду вона повинна бути різною.

Для того, щоб простежувати зміни в рівні вологості варто використовувати вологомір або, як його ще називають, гігрометр.

Для домашнього інкубатора можна використовувати недорогі гігрометри.

Щоб виміряти вологість, його опускають в спеціальний отвір на дроті всередину інкубатора і залишають у спокої на 5-10 хвилин. Через зазначений час на екрані з'являться цифри з показниками вологості.

Вентилятор

Вентилятор на інкубаторі

Циркуляція повітря в місці, де розвивається яйце із зародком, прямо впливає на стан курчати. Адже вже на 5-6 день він починає дихати, кисень у складі повітря сприяє її здоровому розвитку та зростання.

У різних моделях інкубаторів для будинку вентиляція забезпечується по-різному. В одних вбудований вентилятор, а в інших стінки корпусу мають отвори. Але використання вентилятора краще, так як з його допомогою можна і підтримувати постійний повітрообмін, і в разі форс-мажору швидше виправити ситуацію і врятувати зародків.

Особливу увагу потрібно приділяти повітрообміну в тих випадках, коли яйця щільно прилягають один до одного.

 

5 ПОРАД - ЯКИЙ ІНКУБАТОР КРАЩЕ ВИБРАТИ?

 

1. Перше це, звичайно, матеріал, з якого він зроблений. В ідеалі ваш інкубатор повинен бути зроблений з пінопласту, або ж всередині втоплений пінопластом. Пінопласт це просто ідеальний матеріал для інкубатора. Він має малу теплопровідність і не вбирає вологу. У пенопластовом інкубаторі можна зберігати тепло до 5 годин при відключенні електроенергії. Пінопластовий корпус інкубатора дуже міцний і довговічний (якщо виробником правильно дотримана технологія виробництва).

2. В инкубаторе должен быть цифровой терморегулятор, но при этом у вас должна быть возможность в ручную регулировать температуру Цифровой терморегулятор более точный, чем механический, позволяет поддерживать внутри заданную температуру с точностью до 0,1 градуса. Это очень важный фактор при выращивании ваших птенцов.

3. Для качественной роботы в инкубаторе должен присутствовать вентилятор и распределитель воздуха.  При инкубации очень важна вентиляция. Также благодаря вентилятору и распределителю воздуха, температура и воздух распределяется равномерно по всему инкубатору.

4. Для поддержки температуры в инкубаторе должен присутствовать тепловой шнур. Преимущества обогрева тепловым шнуром перед ламповым нагревателем в первую очередь в том, что он не излучает свет, и яйца находятся в темноте, в точно в таких же природных условиях, как под наседкой. Такой нагреватель отличается безопасностью и низким потребление электроэнергии.

5. Також важливим компонентом при виборі інкубатора – переворот яєць. Він буває механічний або автоматичний. В лотках для яєць повинна бути можливість закріплювати яйця різних розмірів, як курячих, так перепелиних та гусячих. Це потрібно для того, щоб при перевертанні виключити механічні пошкодження яєць. Краще в такому випадку вибрати інкубатор автоматичний.

Інші статті
  • Як вибрати автоклав для домашнього консервування
    Як вибрати автоклав для домашнього консервування
    Автоклав – це виконана з металу герметична ємність, в якому під тиском вище атмосферного відбувається нагрів водою або водяною парою вміщеного всередину предмета. Збільшений тиск зміщує точку кипіння рідини вище 100 градусів за Цельсієм. Таким чином, відбувається стерилізація при діапазоні температур 112-138 градусів, при якій гинуть усі бактерії. У медичних і промислових автоклавах використовується перегрітий водяний пар, що нагнітається вакуумним насосом. При приготуванні кон
  • Як вибрати сушарку для овочів і фруктів?
    Як вибрати сушарку для овочів і фруктів?
    Люди сушили овочі і фрукти ще до того, як навчилися консервувати. Але останнім часом це забули і лише після появи популярних приладів про сухофруктах знову активно заговорили. Звичайно, багато сушили на зиму продукти харчування завжди, використовуючи для цього сонці або духовку, але це не зовсім легкий метод заготівлі. Сушка фруктів і овочів на сонці, це тривалий процес, притому завжди залишаються сліди мух. У духовці здавалося б все чудово, швидко, але проблеми у вигляді рахунків за...

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner