Терковий диск для Елікор 1 виконання 1,4 (подрібнення овочів). Диск являє собою дві пластини в кількості 2х штук прикріплених на вісь обертання по центру. Встановлюються на вал електро двигуна і призначені для подрібнення овочів в робочій камері зернодробарки.
Втулка має шпонку, внутрішній діаметр втулки 19мм. Зовнішній діаметр диска 230мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Коренеплоди | 480 кг/годину |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴




