Барабан в зборі для Эликор 1 (для всіх виконань)

влевовправо
- В наявності
- Код: З-60219
850 ₴
+380 (97) 934-31-43
- +380 (63) 240-32-21Viber
- +380 (66) 170-83-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасні ножі (барабан в зборі) для зернодробарки Эликор 1 (подрібнення зерна). Ножі являють собою набір бичів в кількості 20 штук (4 ряди х 5шт), товщиною 2,5мм встановлених на шпильки барабана.
Встановлюються на вал електро приводу (19мм діаметр вала), і призначені для подрібнення зерна в робочій камері зернодробарки.
Внутрішній діаметр втулки 19мм,
Кількість бичів - 20шт (4 ряди х 5шт)
Діаметр барабана з розложеними бичами 230мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зернодробарка |
| Вага | 2 |
| Стан | Нове |
| Висота | 70 мм |
| Сировина, що переробляється | Зернові |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴
