Насос вібраційний Акулятко (Для свердловин Про 100 мм)

- В наявності
- Код: Н-1126
1 550 ₴
- +380 (63) 240-32-21Viber
- +380 (66) 170-83-44
Вібраційний насос Акулятко призначений для забору води зі свердловин з діаметром не менше 90 мм (9 см), колодязів, водойм з чистою і брудною водою. Насос використовується для поливу садів або городів, а також для питної води. Розташування 2х клапанів для забору води - нижнє. Вихід під шланг 3/4 дюйми (різьблення), латунний штуцер входить у комплект поставки насоса. Країна виробник Україна м. Київ. Гарантія 12 місяців.
Основні характеристики вібраційного насоса Цвіркун (LG)
-
Номінальна висота підйому - 20 метрів
-
Максимальна висота підйому - 50 метрів
-
Номінальна об'ємна подача - 0,16 л/с
-
Номінальна споживана потужність - 220 Вт
-
Діаметр насоса складає - 86 мм
-
Довжина електричного шнура - 10 метрів
-
Робоча напруга мережі - 220 В +/- 10%.
-
Температура перекачується рідини макс. - 45 °С
-
Вага насоса - 3.8 Кг
-
Режим роботи нетривалий, на 120 хвилин роботи 20 хвилин відпочинку
Матеріали:
-
Корпусні деталі електро насоса Акулятко виготовлені з алюмінію
-
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.8 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 47 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.5 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Максимальний напір | 50 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Пропускна здатність | 0.96 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Тип ротора | Сухий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Кількість водозабірних точок | 2 |
- Ціна: 1 550 ₴



