Предохранительный клапан для автоклава 8 Bar

влевовправо
Характеристики та опис
Основні
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Робоче середовище | Повітря |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик, Латунь |
| Функціональне призначення клапана | Запобіжний клапан |
| Діаметр різьблення першого торця | 1/4"Н |
Користувальницькі характеристики
| Максимальний робочий тиск | 8 |
|---|
Від зламання будь-якої техніки ніхто не захищений. На жаль, у процесі використання автоклава можуть виникати різні проблеми. Однією з причин зламання автоклавів є пошкодження запобіжного клапана.
Тому, якщо клапан автоклава зазнав механічного ушкодження, то не варто сильно розлаштовуватися. Зазвичай його заміна розв'язує цю проблему. А міняти весь автоклав немає потреби.
Цей клапан спрацьовує у разі досягнення тиску 8 атмосфер. Він слугує свого роду підстрахуванням — якщо Ви забули про автоклаві в процесі приготування, то у разі досягнення тиску 8 атмосфер, клапан витратить зайвий тиск.
Виріб може знадобитися вам, якщо Ви вирішили виготовити автоклав самостійно.
Вхідний отвір — 1/4 дюйми, зроблений із латуні та пластиковий корпус.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Koer |
| Страна производитель | Чехия |
| Функциональное назначение клапана | Предохранительный клапан, Перепускной клапан |
| Направление потока в клапане | Угловое |
| Рабочая среда | Пар, Воздух, Пароводяная смесь, Неагрессивная среда |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Диаметр резьбы первого торца | 1 1/2"В |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Диаметр резьбы второго торца | 1 1/2"В |
| Максимальная рабочая температура | 120 град. |
| Минимальное рабочее давление | 1 бар |
| Максимальное рабочее давление | 6 бар |
| Материал корпуса | Латунь |
| Покрытие | Латунь |
| Способ монтажа | Вертикальный |
| Цвет | Желтый |
| Вес | 0.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Ширина | 45 мм |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 30 мм |
| Минимальная температура окружающей среды | 0 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 70 град. |
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴




