Вентилятор напольный Suntera USSF-907 (41см,55Вт) c пультом черный

- В наличии
- Код: SUN-1619
1 150 ₴
- +380 (63) 240-32-21Viber
- +380 (66) 170-83-44
Suntera USSF-907 — це сучасний підлоговий вентилятор із розширеним функціоналом та елегантним чорним дизайном. Ідеально підходить для використання вдома або в офісі.
Модель має діаметр 41 см, потужність 55 Вт, висоту 120см, та обладнана електронним дисплеєм, таймером, а також пультом дистанційного керування для зручності використання. Доступно 3 швидкості обдуву, поворотна функція, регулювання висоти та кута нахилу.
Особливістю моделі є кругла основа, яка забезпечує кращу стійкість і сучасний зовнішній вигляд порівняно з традиційними вентиляторами на хрестоподібній підставці.
Suntera USSF-907 — це поєднання стилю, технологій та комфорту для щоденного використання в спекотну погоду.
Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник-Suntera
-
Тип вентилятора-Осьовий
-
Варіант установки-Підлоговий
-
Споживана потужність-55 Вт
-
Регулювання швидкості-Так
-
Кількість швидкостей-3
-
Тип управління-дистанційне
-
Пульт дистанційного керування-Так
-
Країна виробник-Китай
-
Стан-Новий
-
-
Додаткові функції і характеристики
-
Функція нахилу-Ні
-
Функція повороту-Так
-
Регулювання висоти-Ні
-
Функція іонізації-Ні
-
Таймер-Так
-
Дисплей-Так
-
Підсвічування дисплея-Ні
-
Датчик присутності-Ні
-
Матеріал корпусу-Пластик
-
Колір корпусу-Чорний
-
-
Габаритні розміри
-
Вага-2.5 кг
-
Висота-120см
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Підсвітка дисплея-Ні
-
Підлоговий вентилятор для дому Suntera
Якщо Вам необхідно швидко та економічно створити комфортні умови, то підлоговий побутовий вентилятор Suntera дозволить насолоджуватися прохолодним повітрям у приміщенні відразу після його покупки. Вентилятор для підлоги компактний і легко розміщується навіть у невеликому просторі. Вентилятор оснащений захисними ґратами, які роблять цей вид побутової техніки абсолютно безпечним для дітей. Регулювання висоти, регулювання кута нахилу та поворот на 90 градусів дозволяє направити свіжий потік повітря в потрібну точку простору, а 3-ступінчасте регулювання дозволяє регулювати швидкість і силу обдування.
Характеристики:
• Тип: підлоговий
• Захисні решітки
• Розбірна конструкція
• Кількість лопат: 5
• Матеріал лопат: пластик
• Матеріал корпусу: метал
• Діаметр: 16 дюймів
• Кількість швидкостей: 3
• Регульована висота: 39-51 дюйм
• Вага: 2,5 кг
Вентилятори поставляються в розібраному стані в звичайних коробках, рідне пакування 2 шт разом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Suntera |
| Тип вентилятора | Осевой |
| Вариант установки | Напольный |
| Потребляемая мощность | 55 Вт |
| Диаметр лопастей | 410 мм |
| Регулировка скорости | Да |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип управления | Электронное |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество режимов работы | 3 |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция наклона | Нет |
| Функция поворота | Да |
| Угол поворота | 90 град. |
| Регулировка высоты | Да |
| Функция увлажнения | Нет |
| Функция ионизации | Нет |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Датчик присутствия | Нет |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Защита от перегрева | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Датчик температуры | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1500 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Вес | 2 кг |
- Цена: 1 150 ₴





