Хомут APRO червячный W1 10-16

влевовправо
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Г-20811
20 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 934-31-43
- +380 (63) 240-32-21Viber
- +380 (66) 170-83-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хомут черв'ячний нержавіюча сталь APRO 10-16мм використовується для фіксації, обтиснення і герметизації різних з’єднань в гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітропроводів також в сфері автомобільної промисловості, вентиляційних и опалювальних систем, повітропроводів, газопроводів. Надає супротив статичним та динамічним напругам. Хомут черв’ячний допускається встановлювати на труби, виготовлені з чавуна, залізобетону, поліпропілену та чорного або нержавіючого металу.
-
Характеристики Хомут черв'ячний оцинкований W1 10-16мм (пач 50шт) APRO
Артикул Г-20811 Тип хомута черв’ячний Покриття цинк білий W1 Гарантійний термін не передбачено виробником Матеріал сталь Діаметр 10-16 мм Товщина 0,7 мм Ширина 9 мм Галузь застосування авторемонт, промисловість, для інженерних комунікацій Момент затягування 4.5-6 Hm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип хомута | Червячный |
| Материал хомута | Нержавеющая сталь |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Наличие резиновой прокладки | Нет |
| Минимальный диаметр обжатия | 10 мм |
| Максимальный диаметр обжатия | 16 мм |
| Ширина полосы | 9 мм |
| Толщина полосы | 0.73 мм |
| Рекомендуемый момент затяжки | 6 Н/м |
| Минимальная температура окружающей среды | 0 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 50 град. |
| Цвет | Серый |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Вес упаковки | 1 кг |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Размер гайки | М8 |
| Размер (") | 1/2 |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 20 ₴



