Инкубатор Наседка ИПМ-72 механический мембранный теновый

- В наличии
- Код: И-70444
1 590 ₴
- +380 (63) 240-32-21Viber
- +380 (66) 170-83-44
1. ЗАГАЛЬНІ ВКАЗІВКИ.
Інкубатор побутовий малогабаритний з механічним переворотом ІПМ-72 (далі – інкубатор) призначений для інкубації яєць усіх видів домашньої птиці в особистих господарствах.
Купуючи інкубатор необхідно перевірити його працездатність шляхом оцінки індикації включення в електромережу та роботи нагрівача (після 10-15 хвилин роботи), комплектності та відсутності механічних пошкоджень.
Перед тим, як включити інкубатор у мережу, уважно ознайомтеся з інструкцією з експлуатації та, в першу чергу, з правилами безпеки.
УВАГА! Після перебування інкубатора на холоді необхідно витримати його при кімнатній температурі не менше 2 годин перед включенням в електромережу. Інкубатор повинен експлуатуватися в закритих опалювальних приміщеннях за температури від +15°С до +35°С. Оптимальна температура при експлуатації ставить від +20°С до +25°С.
Не допускається потрапляння на інкубатор прямого сонячного проміння.
Підприємство-виробник залишає за собою право вносити будь-які зміни та покращення в конструкцію та електричну схему.
2. ТЕХНІЧНІ ДАНІ
|
Кількість яєць, шт. (залежно від розміру): |
|
|
- курячих |
до 72 |
|
- качиних чи індички |
до 72 |
|
- гусячих |
до 60 |
|
- перепелиних |
до 350 без переворота |
|
Перевертання яєць |
Механічне |
|
Вентиляція |
природна |
|
Підтримка вологості |
вільне випаровування |
|
Підтримка температури |
автоматична |
|
Діапазон регулювання температури, °С |
36-40 |
|
Точність автоматичної підтримки температури, °С |
±1,0 |
|
Напруга живлення, В |
220 ± 22 |
|
Частота напруги живлення, Гц |
50 |
|
Потужність, Вт, не більше |
65 |
|
Габаритні розміри, мм, не більше |
|
|
Довжина |
600 |
|
Ширина |
600 |
|
Висота |
270 |
|
Маса, кг, не більше |
3 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Наседка |
| Страна производитель | Украина |
| Воздухообмен | Естественный |
| Материал корпуса | Пенопласт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Переворот яиц | Механический |
| Поддержание влажности | Свободное испарение |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Потребляемая мощность | 65 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Инкубатор бытовой |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип терморегулятора | Электромеханический |
| Точность автоматического поддержания температуры | 1 град. |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Средняя вместимость яиц | |
| Гусиные яйца | 60 шт |
| Индюшиные яйца | 72 шт |
| Куриные яйца | 72 шт |
| Перепелиные яйца | 350 шт |
| Утиные яйца | 72 шт |
| Диапазон регулирования температуры, °С | |
| Максимальная температура | 40 град. |
| Минимальная температура | 36 град. |
- Цена: 1 590 ₴

