Сетки для зернодробилок ХЕЛЗ (HELZ)

влевовправо
У зернодробілці "Ікор" сітка повністю оточує барабан і, крім основного призначення, відіграє роль відбійників. Великі частинки зерна вдаряються в сітку, не проходять крізь отвори та відлітають назад до барабана. Дрібна крупа випадає внизу робочої камери зернодробілки.
Регулювання ступеня помелу відбувається через заміну сит. Для цього треба відкрутити завантажувальний бункер разом із передньою кришкою, що закриває барабан.
- Діаметр круга 280 мм.
- Діаметри отворів 2,3,4,5 мм.
Диаметр сетки 28 см Ширина сетки 6 см Диаметр перфорации 2,3,4,5 мм Вес 260 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HELZ |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.26 |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 280 мм |
| Перерабатываемое сырье | Зерновые |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зернодробилка |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴

