Инкубатор автоматический Теплуша EURO-88 (220В/12В) КОМБИНИРОВАНЫЙ КОРПУС
Новинка

влевовправо
Інкубатор Автоматичний Теплуша Euro 88 ТАВ 12/50 комбінований корпус! Новинка!
Новинка !
Нова модель Інкубаторів із автоматичним поворотом яєць Теплуша Euro 88 . Комбінований корпус складається з пінопласту та пластику, тобто зовні інкубатор, як і інші моделі, пінопластовий, а всередині пластиковий!
Характеристики:
- Поворот яєць: автоматичний (від 1 до 24 разів на добу)
- Підсвітка всередині інкубаційної камери
- Лоток перевороту: знімний пластиковий
- Вентилятор: турбо вентилятор
- Обігрів: теновий;
- Датчик вологості;
- Лічильник днів;
- Діапазон температури: 30 – 40 С;
- Діагностика помилок
- Живлення: 220В;
- Живлення: 12В
- Потужність: 30-80 Вт
- Частота: 50Гц;
- Вага: 5 кг.
- Міцний пінопластовий корпус (імпортна сировина) у поєднанні з пластиком
Комплект поставки
- Інкубатор
- Знімний лоток повороту
- Інструкція з гар талоном
- Пляшечка для води
- Адаптер
- Проводи типу крокодил
Місткість:🐣
курячих 88, індики 77, гусячих 40, перепелиних 168.
Підходить для всіх видів яєць
Важливо!
Інкубатор має інвенторний блок управління, що забезпечить плавний набір та зниження температури: при досягненні заданої температури інкубатор Теплуша Євро 88 не відключається, а переходить на знижену потужність і дуже точно підтримує температуру на заданому рівні постійно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Теплуша |
| Страна производитель | Украина |
| Воздухообмен | Принудительный |
| Материал корпуса | Пенопласт, Пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Переворот яиц | Автоматический |
| Поддержание влажности | Свободное испарение |
| Поддержание температурного режима | Автоматическое |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Инкубатор бытовой |
| Тип питания | Сеть 12 В, Сеть 220 В |
| Тип терморегулятора | Электронный |
| Точность автоматического поддержания температуры | 0.1 град. |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Средняя вместимость яиц | |
| Гусиные яйца | 40 шт |
| Индюшиные яйца | 77 шт |
| Куриные яйца | 88 шт |
| Перепелиные яйца | 168 шт |
| Утиные яйца | 77 шт |
| Диапазон регулирования температуры, °С | |
| Максимальная температура | 40 град. |
| Минимальная температура | 30 град. |
Информация для заказа
- Цена: 4 040 ₴








