Конвектор Термія ЕВНА - 2,5/230 С2 (мбш)

Опис електричного конвектора Термія ЕВНА-2,5/230 С2 (мбш) - це найшвидший, безшумний і екологічно безпечний спосіб обігріву. Сфера застосування конвекторів Термія дуже широка, вони відмінно впораються із завданням обігріти квартиру, дачу, заміський будинок. Незамінним помічником електричний конвектор буде і для бізнесу, він прекрасно підійде для опалення офісу, торгового павільйону, магазину, вагончиків, мобільних будівель тощо.
Принцип роботи
Робота конвектора Термія ЕВНА заснована на явищі природної конвекції повітря. В даному випадку холодне повітря, заходить через нижню горизонтальну решітку обігрівача, проходить через конструкцію приладу, нагрівається і виходить через верхню лицьову решітку. Особенности 1 режим потужності. Не "випалює" кисень, завдяки застосуванню закритого нагрівального елементу з оребрінням - ТЕНу. ТЕН з оребрінням представляє собою трубчастий нагрівач з жаростійкої нержавіючої сталі, на поверхні якого встановлені ламелі з алюмінієвого сплаву. Завдяки алюмінієвому сплаву ламені мають високу теплопровідність, а їх спеціальна форма збільшує тепловіддачу, (потоки гарячого повітря розподіляються більш рівномірно).
Така конструкція нагрівача робить роботу електричного конвектора високоефективної. Каплебризкозахищене виконання дозволяє встановлювати конвектор з закритим ТЕНом в ванних, душових та інших вологих приміщеннях.
Простий монтаж.
Достатньо лише виконати на стіні розмітку під 4 кріпильних отвори (згідно зі схемою наведеної в інструкції), просвердлити ці отвори в стіні, встановити саморізи і за допомогою кронштейнів повісити конвектор. За потреби конвектор Термія ЕВНА може бути встановлений на ніжки з колесами або без коліс (в комплект поставки не входять). Гарантія - 5 років + мережа сервісних центрів по всій Україні! Виробництво Україна (м. Вінниця).
Функції
Спеціальний режим терморегулятора "*" ANTI FROST - запобігає промерзанню (заморожуванню) приміщення, завдяки автоматичній підтримці температури на мінімальному рівні +5 - +7 °С. Безпека Конвектор має захист від перегріву, при виникненні небезпеки перегріву відбувається відключення нагрівального елементу.
Основні характеристики
-потужність 2,5 кВт об'єм приміщення, що обігрівається 62 м куб об'єм приміщення, що обігрівається (як додаткове опалення) 100 м куб режими роботи 1 ступінь (2,5 кВт) -терморегулятор є тип терморегулятора механічний нагрівач закритий ТЕН з оребрінням підходить для ванної так напруга живлення 220 В
Додаткові характеристики
-струм споживання 9,8 - 11,4 А
-ступінь захисту оболонки ІР24 клас захисту з електробезпеки ІІ Габарити,
-вага габарити 890х450х110 мм вага 8,6 кг
Комплектація кронштейни для кріплення на стіну 2 шт. інструкція з експлуатації 1 шт. упаковка 1 шт. Виробник гарантійний термін 5 років виробник МАЯК (ТМ Термія) країна виробника Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Термія |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество режимов работы | 1 |
| Мощность обогрева | 2500 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.6 кг |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип установки | Настенный |
- Цена: 2 700 ₴