Конвектор Термія ЕВНА - 2,0/230 С2 (сш)

Опис: конвектор Термія ЕВНА-2,0/230 С2 (сш)
Конвектор Термія моделі ЕВНА 2,0 кВт підходить для опалення будь-яких сухих приміщень. Конвектор Термія - це хороші відгуки, невисока ціна і відмінна якість! Потужності 2 кВт, цілком вистачить для обігріву кімнати розміром до 50 куб. метрів (якщо обігрівач використовується як основне опалення). Якщо ж стоїть завдання додаткового опалення, то такий конвектор розрахований на приміщення з розміром до 80 куб. метрів.
В якості нагрівача в конвекторах Термія використовується так званий "голчастий" (або стрічковий) нагрівач - це низькотемпературний, відкритий нагрівач, який має низький опір "нагрівач-середовище", велику поверхню нагріву, низьку інерційність і миттєвий вихід на робочий режим. Це дозволяє забезпечити більш точну підтримку робочої температури в приміщенні.
Конвектор на базі такого нагрівача має високу економічність.
Принцип роботи
Робота конвектора заснована на явищі природної конвекції повітря. В даному випадку холодне повітря, заходить через нижню горизонтальну решітку обігрівача, проходить через конструкцію приладу, нагрівається і виходить через верхню лицьову решітку.
Особливості
2 режими потужності (1,0 кВт / 2,0 кВт). Вбудований біметалевий терморегулятор. Не "випалює" кисень так як робоча температура нагрівального елементу нижче температури окислення ("спалювання") кисню.
Простий монтаж. Достатньо лише виконати на стіні розмітку під 4 кріпильних отвори (згідно зі схемою наведеної в інструкції), просвердлити ці отвори в стіні, встановити саморізи і за допомогою кронштейнів повісити конвектор.
За потреби конвектор Термія може бути встановлений на ніжки з колесами або без коліс (В комплект поставки не входять).
Гарантія - 5 років + мережа сервісних центрів по всій Україні! Виробництво Україна (м. Вінниця). Функції Спеціальний режим терморегулятора "*" ANTI FROST - запобігає промерзанню (заморожуванню) приміщення, завдяки автоматичній підтримці температури на мінімальному рівні +5 - +7 °С.
Безпека Конвектор має захист від перегріву, при виникненні небезпеки перегріву відбувається відключення нагрівального елементу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Термія |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество режимов работы | 2 |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагревательного элемента | Ленточный (игольчатый) |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.3 кг |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип установки | Настенный |
- Цена: 1 850 ₴