Конвектор Термія ЕВНА - 1,0/230 С2 (мбш)

Опис конвектора Термія ЕВНА - 1,0/230 С2 (мбш).
Якщо необхідно обігріти ванну, душ, сауну, або інші приміщення з підвищеною вологістю, кращий вибір - це конвектор Термія, відгуки відмінні, якість на найвищому рівні, і ціна Вас порадує.
Конвектор, потужністю 1 кВт, здатний обігріти приміщення до 25 куб. метрів (це за умови, якщо він буде єдиним джерелом тепла). Якщо ж у Вас вже є опалення, але воно недостатнє, то такий обігрівач цілком впорається з кімнатою розмірами до 40 куб. метрів.
Особливості 1 режим потужності + каплебризкозахищене виконання. Закритий нагрівальний елемент - ТЕН з оребрінням, являє собою трубчастий нагрівач з жаростійкої нержавіючої сталі, на поверхні якого встановлені ламелі з алюмінієвого сплаву. Завдяки алюмінієвому сплаву ламелі мають високу теплопровідність, а їх спеціальна форма збільшує тепловіддачу, (потоки гарячого повітря розподіляються більш рівномірно).
Така конструкція нагрівача робить роботу конвектора високоефективної, такий нагрівач не «випалює" кисень.
Конвектор має настінне виконання, в комплекті йдуть кріплення на стіну, за потреби може бути встановлений на ніжки з колесами або без коліс (в комплект поставки не входять).
Гарантія - 5 років + мережа сервісних центрів по всій Україні! Виробництво Україна (м. Вінниця).
Функції Спеціальний режим терморегулятора "*" ANTI FROST - запобігає промерзанню (заморожуванню) приміщення, завдяки автоматичній підтримці температури на мінімальному рівні +5 - +7 °С. Безпека Має захист від перегріву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Термія |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество режимов работы | 1 |
| Мощность обогрева | 1000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип установки | Настенный |
- Цена: 2 050 ₴