Автоклав бытовой винтовой электрический ЧЕЕ-16

- В наличии
- Код: А-1013
3 850 ₴
- +380 (63) 240-32-21Viber
- +380 (66) 170-83-44
ВАЖЛИВО!!! КОЖЕН АВТОКЛАВ ПЕРЕД ВІДПРАВКОЮ ПЕРЕВІРЯЄТЬСЯ НА ГЕРМЕТИЧНІСТЬ (накачуємо компресором до 4 атмосфер).
Автоклав призначений для приготування смачної, і головне корисної консервації в домашніх умовах з м'яса свинини, яловичини, риби, птиці, овочів (зелений горошок, кукурудза, квасоля) і т. д..
Ємність автоклава 21 літр. Автоклав вміщує в себе 5 літрових банок в 1 ряд або 16 пів літрові в 2 ряди по 8. Діаметр горловини 15 см (150 мм). Автоклав обладнаний електро теном потужністю 2,5 кВт., виконаним з нержавіючої сталі (стійкий до корозії, виробництво Італія), автоматикою дозволяє задавати потрібний Вам температурний режим у діапазоні від 50 до 200 градусів градусів за цельсієм. Для Вашої зручності автоклав обладнаний швидкознімним пристроєм для відкривання кришки (гвинтом), що в свою чергу суттєво спрощує процес закупорки і раскупорки кришки автоклава. У комплект поставки входить: манометр, термометр, запобіжний клапан, ущільнювальна прокладка 1шт, докладна інструкція з експлуатації автоклава, книга рецептів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Харьков |
| Страна производитель | Украина |
| Источник нагрева | Электрический (ТЭН) |
| Максимальная рабочая температура | 150 град. |
| Максимальное рабочее давление | 6 МПа |
| Материал | Углеродистая сталь |
| Объем | 20 л |
| Потребляемая мощность | 2.5 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автоклав |
| Толщина стенок | 2.5 мм |
| Вместимость (количество банок) | |
| Банка 0.5 л. | 16 шт |
| Банка 0.75 л. | 5 шт |
| Банка 1 л. | 5 шт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18 кг |
| Высота | 570 мм |
| Диаметр | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
- Цена: 3 850 ₴








